Žiakom piatych ročníkov v upršaný štvrtok trinásteho marca zdvihla náladu Vojenská hudba Ozbrojených síl SR z Bratislavy, pod taktovkou veliteľa mjr. Jozefa Hepnera a spievala Kristína Vrecková. Žiaci si vypočuli melódie z filmu, rozprávok a populárnej hudby. Pri piesňach ako Včielka Mája, Skyfall, Raining Men, Čardáš dvoch sŕdc si aj zaspievali. Dozvedeli sa aj z akých nástrojov je zložený dychový orchester. Na trubku im zahrala aj 13 ročná žiacka ZUŠ. Bolo to veľmi veselé podujatie. Deťom sa koncert veľmi páčil, preto ho ocenili dlhým standing ovation. Ďakujeme 😘
Text a foto : J.Kyselicová a M. Gregorová