Žiaci 5.A,5.B a 5.C navštívili 26.-28.11. 2024 Verejnú knižnicu M. Rešetku v Trenčíne. Dozvedeli sa veľa o katalogizácii kníh, o práci knihovníkov, o svetových knižniciach. Vypočuli si rozprávku o Cukrový topánkach, ktorá sa im veľmi páčila. Na záver sa začítali do kníh podľa vlastného výberu a domov si odniesli množstvo vypožičaných kníh, keďže väčšina má čitateľský preukaz - za čo ich veľmi chválime! Nech sú knihy naďalej ich každodennymi spoločníkmi.😊
Text : M.Králová / Foto: M.Králová, B.Ondrejková, L.Čakanová