Vo štvrtok sme si prakticky vyskúšali, ako niekomu zablahoželať. Spoločne sme nachystali veľké prekvapenie. Pripravili sme plagát, básničky, pozdravy a pesničky. Pani učiteľka náš pochválila, že sme to perfektne zvládli. Mala z nás obrovskú radosť. Pre nás to bola výborná skúsenosť a pre všetkých veľký zážitok. 💟🧡💛💚
Text a foto : žiaci 4.B triedy + p.učiteľka triedna